HAKKIMIZDA

Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yılların tecrübesiyle, Güneş'in sonsuz ışığını birleştirip Elektrik Enerjisi problemleriniz çözüyoruz.

Polat Solar Enerji, Güneş Enerjisi çözümleri konusunda uzman kadrosu ve yeni nesil yüksek verimli Solar Fabrik Fotovoltaik Güneş Panelleri ile anahtar teslimi, her büyüklükte Endüstriyel Güneş Enerjisi elektrik üretim tesisleri projelendirir ve inşa eder.

Firmamızın hedefi, sahip olduğu uluslararası geniş iş deneyimi ve Güneş Enerjisi ile ilgili yıllara dayalı uzmanlığı ve birikimi ile inşa ettiği tesislerin en yüksek standarta sahip olması ve tesislerden en yüksek verimin alınmasıdır.

Dünyaca tanınmış ve bilinen CANADIAN SOLAR, LORENTZ, BLUESUN gibi markaların bayiliğini yapıyoruz. Şarz Kontrol VICTRON, MORNINGSTAR, PROVİSTA, MEAN WELL gibi markalarda firma bünyemizde yer almaktadır.

 

Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yılların tecrübesiyle,Güneş'in sonsuz ışığını birleştirip, ON GRID,  OFF GRID,  HYBRIDE  ve  SULAMA  sistemlerimizle, elektrik sorun​larınızı çözüyoruz.

ŞANLIURFA ve MARDİN' de kurduğumuz GÜNEŞ (SOLAR) ENERJİLİ SULAMA sistemlerimizin ve evlere kurduğumuz EV sistemlerimizin detaylarını HABERLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.